Muhtarlar Toplantısı’na katılmak üzere Kurşunlu’ya gelen  Sayın Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, İlçe Kaymakamımız Betül BÜYÜKKILIÇ’ı ziyaret ederek, ilçenin genel durumu hakkında bilgi aldı.
 
 
        Sayın  Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ ve Kaymakamımız Betül BÜYÜKKILIÇ Kurşunlu’da ikamet eden şehit ailelerini ziyaret etti.

        İlk olarak Şehit Murat AYGEN’in ailesini ziyaret eden Vali AKTAŞ, şehidin babası Ahmet AYGEN ile annesi Şehri AYGEN ile görüşerek hasbihal etti. Ailenin isteklerini de soran AKTAŞ, devletin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu hatırlattı. Daha sonra Şehit Murat USTAOĞLU’nun ailesini ziyaret eden Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, şehidin anne ve babası Gülsüm ile Cengiz USTAOĞLU çifti ile bir süre sohbet etti. Ailenin sorunlarını dinleyen AKTAŞ, şehit ailelerinin kendilerine emanet olduğunu aktardı.

        Ziyaretlerde şehitlerin ruhuna Kur’an okunarak dua edildi.
 
        İlçemizde Sayın Valimizin Başkanlığında Muhtarlar Toplantısı yapıldı. Toplantıda muhtarlarımızın istek ve talepleri dinlendi.
 
      Sayın Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ başkanlığındaki toplantıya Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İlçemiz Kaymakamı  Betül BÜYÜKKILIÇ, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Murat BOZKURT, İl Genel Meclisi Başkan Vekili Alaattin DEMİR, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir KAYMAK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, daire amirleri, ilçe İl Genel Meclisi üyeleri ile Kurşunlu mahalle ve köy muhtarları katıldı. Kurşunlu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü salonunda yapılan toplantıda İl Jandarma Komutanlığı tarafından güvenlik konularında bir sunum gerçekleştirildi.
 
       Sayın Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ İlçemizde yeni hizmete giren Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu.